Sunday, Apr 30th

Last update:06:02:27 AM GMT

Home

Synesthesia X

Sestdien, 8. decembrī NABAKLAB (Zigfrīda A.Meierovica bulvāris 12, Riga) alternatīvās elektroniskās mūzikas pasākumam SYNESTHESIA apritēs 10. kārta. Par godu tam pasākumā uzstāsies ievērojama figūra underground elektronikas skatuvē - TAPAGE – Nīderlandes skaņu dizainera Tijs Ham autor-projekts, kas ir „META4” un „TYMPANIK AUDIO”, ka arī virknes citu leiblu rezidents, tostarp „TAPEFACE” leibla īpašnieks. TAPAGE Rīgā uzstāsies ar asu, bet eklektisku elektroniskās mūzikas programmu, skaņdarbos variējot no hard IDM līdz industrial techno. Jāatzīmē, ka TAPAGE pirmssākumi meklējami sadarbības projektos ar hardcore techno scēnas ikonu OPHIDIAN. Pasākumā uzstāsies arī MECHANIC BEING, industrial hardcore izpildītājs no Francijas, “INDUSEISM SOUND SYSTEM” komandas loceklis.
Pasākumā, līdzās ārzemju viesiem, būs iespēja dzirdēt arī virkni dažādu pašmāju elektroniskās mūzikas pārstāvju koncertus un DJ-setus. Ar dzīvajiem skaņu priekšnesumiem sajūtas pludinās FISTINGKORR, jauns post-rock, industrial un experimental mūzikas projekts, dinamiskais technoid industrial projekts HEZZEL, eklektisko post-dubstep/ ambient atmosfēru tīrradnis AON, ka arī darkstep/ drumcore un idm agresors SYNTHETIC VIOLENCE.
Ar miks-programmām uzstāsies TERMIT, SKD, SPECIAL, BLACKSUN, ARNO, XENOMORPH, PARA-NOIR, DMITROFAN un GRINDER, atskaņojamo stilu amplitūdai svārstoties no drum&bass, līdz industrial un schranz techno.

Ieejas maksa – 3 LVL
LU studentiem (uzrādot apliecību), apmeklētājiem, kas ieradušies līdz 22:00, kā arī pasākuma apalstītājiem Facebook tīklā (share) – 2 LVL

http://www.facebook.com/events/434034873298314/